Zwiń komunikaty

Aktualności

18 grudnia 2015 08:21 | Aktualności

Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pogrzebieniu

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją 13 grudnia w szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Został zorganizowany przez rodziców i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogrzebieniu. Na początku pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia z okazji zbliżających się świąt oraz zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez dzieci. Wśród zaproszonych gości powitano przedstawicieli Rady Gminy, panią Dyrektor z partnerskiej szkoły we Vresinie wraz z nauczycielami, ks. Piotra Walę oraz zebranych licznie na uroczystości mieszkańców.   

Pomimo deszczowej pogody sala gimnastyczna lśniła białym śnieżnym puchem.  Jako pierwsi wystąpili najmłodsi wychowankowie przedszkola w piosence  „Zostań Jezu mym braciszkiem”, średniaki przygotowały pastorałkę „Życzenia”, natomiast grupa starszaków zaśpiewała piosenkę „Jest taki dzień”. Następnie  uczniowie I, II i III klasy zaśpiewali kolędy i pastorałki oraz świąteczne piosenki w języku angielskim i niemieckim. Klasa IV w jasełkach przypomniała wszystkim o magii zbliżających się świąt. W dalszej części pastorałki zaprezentowali uczniowie klas starszych. W czasie kiermaszu można było skosztować moczki, przepysznych ciast i innych świątecznych przysmaków. Były także wykonane własnoręcznie przez uczniów i rodziców przepiękne ozdoby świąteczne.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości oraz błogosławieństwa Bożego.

Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowania do kiermaszu Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pogrzebieniu wraz z gronem pedagogicznym składa serdeczne podziękowania.


                                                                                                                                    Joanna Szamara

Przeczytano: 720 razy.| Wydrukuj

Zdjęcia:

Do góry